Hos Fjerritslev Tryk kender vi vores kunder, og vi synes også, at vores kunder fortjener at kende os.

Derfor kan du læse lidt om, hvem vi er og hvilke opgaver, vi hver især varetager hos Fjerritslev Tryk.

Tryk på navnet for at se mere:

Martin / Direktør – Tlf. 69 13 53 01 – martin@fjerritslev-tryk.dk
Mette / Projektleder – Tlf. 69 13 53 03 – mette@fjerritslev-tryk.dk
Tabita / Mediegrafiker – Tlf. 69 13 53 05 – tabita@fjerritslev-tryk.dk
Glenn  / Mediegrafiker-elev - Tlf. 69 13 53 06 – glenn@fjerritslev-tryk.dk
Marianne  / Grafiker – Tlf. 69 13 53 07 – marianne@fjerritslev-tryk.dk
Tonnie / Grafiker – Tlf. 69 13 53 08 – tonnie@fjerritslev-tryk.dk
Jan / Grafiker – Tlf. 69 13 53 09 – jc20@nordjyske.dk
Tine / Mediegrafiker – Tlf. 69 13 53 10 – tine@fjerritslev-tryk.dk
Lotte / Trykkerimedarbejder
Søren / Trykker