Hvem er vi?

Hos Fjerritslev Tryk kender vi vores kunder, og vi synes også, at vores kunder fortjener at kende os.

Derfor kan du læse lidt om, hvem vi er og hvilke opgaver, vi hver især varetager hos Fjerritslev Tryk.

Fra venstre mod højre – tryk på navnet for at se mere:

Martin / Direktør – Tlf. 69 13 53 01 – martin@fjerritslev-tryk.dk
Tonnie / Grafiker – Tlf. 69 13 53 08 – tonnie@fjerritslev-tryk.dk
Tine / Mediegrafiker – På barsel  – tine@fjerritslev-tryk.dk
Tabita / Mediegrafiker – Tlf. 69 13 53 05 – tabita@fjerritslev-tryk.dk
Tina / Projektleder – På barsel – Tlf. 69 13 53 03 – tkn@fjerritslev-tryk.dk
Lotte / Trykkerimedarbejder
Marianne  / Grafiker – Tlf. 69 13 53 07 – marianne@fjerritslev-tryk.dk
Søren / Trykker
Glenn  / Mediegrafiker-elev - Tlf. 69 13 53 06 – glenn@fjerritslev-tryk.dk
(Glenn er ikke på billedet)